Загін швидкого реагування - Дніпропетровська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Офіційний веб-сайт

Перейти до вмісту

Головне меню:

Загін швидкого реагування

Волонтерство
      У зв'язку з напруженою ситуацією в Україні, за умов збройного конфлікту в південно-східній частині країни, Товариство Червоного Хреста України прийняло рішення про створення в кожному регіоні Загону швидкого реагування. До складу такого загону входять волонтери - особи, які займаються екстремальними видами спорту (парашютісти, мотоциклісти, скейтбордисти) та які володіють навичками надання першої допомоги населенню при надзвичайних ситуаціях.

     Такий загін створено і в Дніпропетровській обласній організації Товариства Червоного Хреста України. Командиром загону швидкого реагування призначено розпорядженням голови Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України - Кирила Олійника. Загін швидкого реагування надавав першу допомогу населенню на свята - 1 травня, 9 травня поточого року. Ці професіонали обслуговують футбольні матчі світових та державних рівнів, концерти за участі відомих артистів, приймають участь в усіх великомасштабних заходах міста. Загін постійно підвищує рівень своєї кваліфікації у навчаннях з МНС та в умовах наближених до бойових.


 
Назад до вмісту | Назад до головного меню